Infolinia
Rezerwacja telefoniczna
32 728 30 26

Kontakt

Loty z Warszawa do Rzymu

Tanie loty
z Warszawy do Rzymu Rezerwacja On-Line - już od 129.00 PLN

Najlepsze oferty lotów z Warszawy(WAW) do Rzymu(ROM)

Loty Warszawa PL - Rzym IT

Tanie bilety lotnicze z Warszawy do Rzymu, lotnisko: Rzym-Fiumicino, Rzym-Ciampino. Rezerwacja on-line lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Lataj tanio do Rzymu. Bezpośrednie loty z Warszawy do Rzymu - Włochy. Linie lotnicze - Wizzair, LOT, Alitalia, Ryanair. Tanie bilety lotnicze na trasie Warszawa - Rzymu 7 dni w tygodniu.


Międzynarodowy port lotniczy Rzym Fiumicino im. Leonardo da Vinci położony jest w miejscowości Fiumicino w odległości 30 km od centrum Rzymu. Jest to główne i zarazem największe lotnisko we Włoszech. Z Warszawy do Rzymu bezpośrednie połączenie w atrakcyjnych cenach oferują tanie lotnicze Wizzair. Loty z warszawskiego lotniska Okęcie do stolicy Włoch w sezonie jesienno-zimowym 2019/2020 startują 6 razy w tygodniu. Wyloty z Warszawy w poniedziałki i piątki odbywają się o godz 06:25, lądowanie w Rzymie na lotnisku Fiumicino (FCO) o godz 09:05, w środy o godz 06:55-09:20, czwartki i soboty o godz 17:40-19:55 oraz w niedziele o godz 07:00-09:25. Już dziś sprawdź ofertę tanich linii lotniczych Wizzair i kup tani bilet lotniczy do Rzymu. Loty powrotne z Rzymu do Warszawy liniami Wizzair także 6 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, czwartki, piątki, soboty, niedziele).

Irlandzkie linie lotnicze Ryanair oferują swoim pasażerom bezpośrednie przeloty w sezonie jesienno-zimowym 2019/2020 do Rzymu Ciampino (CIA) siedem razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 07:40-09:55, wtorki o godz 07:45-10:00, środy o godz 20:20-22:35, piątki o godz 15:05-17:20, w soboty o godz 07:25-09:40, niedziele o godz 09:25-11:40 oraz dwa razy dziennie w czwartki o godz 14:55-17:10 i 16:50-19:05. Loty powrotne z Rzymu do Warszawy także codziennie od poniedziałku do niedzieli. Tanie linie lotnicze Ryanair oferują bilety lotnicze w promocyjnych cenach. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

  1. Wylot Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

    W6 1443 2020-05-19 18:40 Warszawa (WAW) 2020-05-19 20:55 Rzym (FCO)

    Przylot Czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio

    W6 1443 2020-05-28 11:20 Rzym (FCO) 2020-05-28 14:50 Warszawa (WAW)

    Cena: 136 PLN

  2. Wylot Czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio

    W6 1443 2020-05-24 15:25 Warszawa (WAW) 2020-05-24 17:50 Rzym (FCO)

    Przylot Czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio

    W6 1443 2020-05-28 18:30 Rzym (FCO) 2020-05-28 21:55 Warszawa (WAW)

    Cena: 136 PLN

  3. Wylot Czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

    W6 1441 2020-05-19 07:50 Warszawa (WAW) 2020-05-19 10:10 Rzym (FCO)

    Przylot Czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

    W6 1441 2020-05-26 10:55 Rzym (FCO) 2020-05-26 14:30 Warszawa (WAW)

    Cena: 136 PLN

  4. Wylot Czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio

    W6 1441 2020-05-23 07:55 Warszawa (WAW) 2020-05-23 10:20 Rzym (FCO)

    Przylot Czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

    W6 1441 2020-06-02 10:55 Rzym (FCO) 2020-06-02 14:30 Warszawa (WAW)

    Cena: 136 PLN

Alert cenowy

Skorzystaj z najlepszych promocji z Warszawy do Rzymu